Dzień imienin ks. Roberta

17/04/2020 19:30
Dzień imienin ks. Roberta

W piątek, 17 kwietnia dzień imienin obchodził ks. wikariusz Robert Faliński. Tego dnia o godz. 18:00 została odprawiona uroczysta Msza św. w jego intencji.

- Do ofiary Mszy św., która jest takim centrum kapłańskiego życia, dołączamy życzenia. Życzymy, aby ta Eucharystyczna Ofiara była dla Ciebie zawsze wzorem kapłaństwa. Niech Chrystus daje Ci siły do posługi zarówno w szkole, jak i w Kościele, ze Służbą Liturgiczną Ołtarza, młodzieżą, dziećmi. Tak jak wspomniałem w kazaniu, życzymy Ci, abyś karmił lud Boży tym, co najpiękniejsze, a więc Chrystusem. Wiemy, że czynisz to zawsze z radością, dlatego niech ta radość, o której mówiłeś w Poniedziałek Wielkanocny będzie wnoszona w życie drugiego człowieka. Niech do tych Bożych łask dojdą jeszcze te ludzkie, więc życzmy dużo zdrowia - mówił składajac życzenia ks. proboszcz Mirosław Nowak.

- Bóg zapłać wszystkim za to, że jesteście, za waszą modlitwę, wsparcie, życzliwość. To dla nas kapłanów jest zawsze bardzo ważne. Pamiętam o Was wszystkich w swoich modlitwach. Dziękuję wszystkim za wszystko - powiedział dziękując za życzenia i modlitwę ks. Robert Faliński.


statystyka
+ Parafia Rzymsko-Katolicka pw. św. Jana Chrzciciela w Radomiu / Fara.Radom.pl