Ks. kan. Eugeniusz Siedlecki - ur. 5.01.1940, zm. 31.10.2018

Foto: Parafia pw. św. Kazimierza

Ur. 1 stycznia 1940 roku, zm. 31 października 2018 roku. Święcenia kapłańskie przyjął 12 czerwca 1965 roku.

Jako wikariusz pracował w parafii pw. św. Jakuba Apostoła w Świerżach Górnych, w parafii pw. św. Władysława w Kunowie, w parafii pw. św. Jacka i św. Katarzyny w Odrowążu, w parafii pw. Trójcy Świętej w Lipsku, w parafii pw. św. Jana Chrzciciela w Magnuszewie, w parafii pw. św. Jadwigi Śląskiej w Odrzywole, w parafii pw. Wniebowzięcia NMP w Goźlicach, w parafii pw. św. Marcina w Połańcu, w parafii pw. św. Wawrzyńca w Słupi Nowej, w parafii pw. św. Wawrzyńca w Głowaczowie, w parafii pw. św. Stefana w Policznej, w parafii pw. św. Wawrzyńca w Kunicach.

W latach 1983-1991 był proboszczem w parafii pw. św. Jana Chrzciciela w Czerwonej, w latach 1991-1997 parafii pw. św. Barbary w Nieświniu, w latach 1997-2005 parafii pw. Matki Boskiej Częstochowskiej w Domaszowie, w latach 2005-2013 parafii pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Sorbinie.

Od 2013 roku jako emeryt przebywał w Domu Księży Seniorów przy WSD w Radomiu.



















statystyka
+ Parafia Rzymsko-Katolicka pw. św. Jana Chrzciciela w Radomiu / Fara.Radom.pl