Imieniny ks. Przemysława

30/10/2018 21:42
Imieniny ks. Przemysława

We wtorek, 30 października dzień swoim imienin obchodził ks. wikariusz Przemysław Mąkosa. O godz. 18:00 została odprawiona Msza św. w Jego intencji.

 


Księże Przemysławie, w dzisiejszym Psalmie słyszeliśmy słowa: "Szczęśliwy człowiek, który służy Panu". Niech służba przy ołtarzu będzie dla Ciebie szczęściem i radością. Tak jak dzisiejsza Ewangelia nam mówiła, każde ziarno choć najmniejsze, każde słowo w konfesjonale, na ambonie, w szkole niech rozrasta się jak to ziarno gorczycy i przynosi owoce w życiu ludzi, których Pan Bóg postawi na Twojej drodze. Niech Twoje kapłaństwo będzie radością i taką harmonią, o której czytaliśmy w pierwszym czytaniu jak związek Chrystusa z Kościołem, pełne miłości, oddania, zaangażowania. Niech Pan Bóg da do tego wystarczające zdrowie i łaskę. Hobby, które masz, niech też daje Ci dużo radości i będzie też chwilami odpoczynku - powiedział składając życzenia ks. proboszcz Mirosław Nowak.

- Bardzo dziękuję za obecności i modlitwę w mojej intencji. Najpierw podziękowanie kieruję do księdza proboszcza Mirosława, do księdza Jarosława, sióstr zakonnych, ministrantów i Was, którzy jesteście dziś obecni w świątyni. Dziękuję za modlitwę i taką życzliwość na co dzień. - powiedział dziękując za życzenia ks. Przemysław Mąkosa.

Zdjęcia


statystyka
+ Parafia Rzymsko-Katolicka pw. św. Jana Chrzciciela w Radomiu / Fara.Radom.pl