Imieniny księży Mirosławów

26/02/2016 22:56
Imieniny księży Mirosławów

W piątek, 26 lutego imieniny obchodzili ks. Mirosław Nowak, proboszcz naszej parafii oraz ks. kan. Mirosław Bandos, kapelan szpitalny. Z tej racji o godz. 18:00 została odprawiona Msza św. w ich intencji.


- Razem z księdzem Mirekiem cieszymy się Waszą obecnością. Cieszę się, że w naszej świątyni jest coraz więcej osób modlących się i, że w tym Roku Miłosierdzia jest ona kościołem miłosierdzia. Cieszymy się i dziękujemy, że tyle osób dziś na Mszy św. modli się za nas, bo dla kapłana to zawsze jest największa radość, że są Ci którzy wspierają nas modlitwą, obecnością a także dobrym słowem i sercem. To pomaga jeszcze gorliwiej służyć Panu Bogu i tak chcemy ten czas imienin odbierać, żeby jeszcze gorliwiej, jeszcze bardziej całym sercem się Mu powierzyć. Dziękuję wszystkim, którzy dziś tu są, wszystkim, którzy pamiętają o nas w dniu imienin, niech Pan Bóg wszystkim wynagrodzi stokrotną łaską - powiedział dziękując za życzenia ks. Mirosław Nowak.

- W ten nadzwyczajny rok, Rok Bożego Miłosierdzia wpisują się różne wydarzenia, nie tylko to nasze dzisiejsze, które świętujemy tu podczas Eucharystii. A Eucharystia jest dziękczynieniem, dlatego wyrażamy Panu Bogu nasze dziękczynienie za to, że jesteśmy wśród Was i z Wami, i za to, że obdarza nas wszelkimi łaskami które otrzymujemy i dzięki Niemu żyjemy, poruszamy się i jesteśmy. Dziękujemy za tą Waszą ludzką życzliwość, za wspólnotę eucharystyczną, którą dziś tworzymy, za modlitwę i za Eucharystię. Niech to nasze wspólne dziękczynienie będzie wielkim oddaniem się Panu Bogu w ręce Jego miłosiernego i miłującego nas Ojca. Bóg zapłać na wszelkie dobro, życzliwość i życzenia - powiedział dziękując za życzenia ks. Mirosław Bandos.

Zdjęcia z Mszy św. imieninowej.


statystyka
+ Parafia Rzymsko-Katolicka pw. św. Jana Chrzciciela w Radomiu / Fara.Radom.pl