Otwarcie Świetlicy FAN-FARA

12/10/2018 21:21
Otwarcie Świetlicy FAN-FARA

W czwartek, 11 października miało miejsce uroczyste otwarcie Świetlicy Opiekuńczo-Specjalistycznej FAN-FARA, która rozpoczęła działalność przy naszej parafii.

Świetlica to wspólny projekt Gminy Miasta Radomia i naszej parafii, który został dofinansowany ze środków unijnych.

- Świetlica jest wyjątkowa, bo zlokalizowana w wyjątkowym miejscu, w sercu Radomia, a w tym sercu jest trochę miłości i dobroci dla dzieci. Dzieci czują się tu bardzo dobrze, chętnie przychodzą, mogą rozwijać tu swoje zainteresowania. Za ścianą jest też kaplica, więc jest wszystko dla rozwoju zarówna ducha jak i ciała. Na bieżąco opiekujemy się dziećmi, ale są też zajęcia specjalistyczne w zależności od potrzeb. Myślę, że świetlica będzie spełniała swoją funkcję właśnie na tym szczególnym miejscu. Fara to serce Radomia, które będzie teraz biło sercami dzieci i młodzieży, które będą tutaj zdobywały umiejętności i uczyły się życia - mówi w rozmowie z Radio Plus Radom ks. proboszcz Mirosław Nowak.


Relacja z uroczystego otwarcia oraz zdjęcia na Radio Plus Radom.

Zdjęcia za zgodą Radio Plus Radom.


statystyka
+ Parafia Rzymsko-Katolicka pw. św. Jana Chrzciciela w Radomiu / Fara.Radom.pl