Plan "kolędy parafialnej"

01/01/2021 15:21
Plan "kolędy parafialnej"

Tegoroczna wizyta duszpasterska będzie miała innych charakter. Od poniedziałku 4 stycznia zapraszamy w wyznaczone dni tygodnia mieszkańców poszczególnych ulic na godz. 17:00 do kościoła na Mszę świętą.

Nie chcemy pozostawić rodzin naszej parafii bez modlitwy i błogosławieństwa w tym trudnym czasie. Zawsze to kapłani zanosili Boże Błogosławieństwo do naszych domów. Tym razem zapraszamy Was do świątyni, by wspólnie prosić o Bożą opiekę i potrzebne łaski w nowym roku. W kościele będzie dostępna woda święcona, którą będzie można zabrać do domu, by poświęcić swoje mieszkanie. Prosimy, by zabrać ze sobą naczynie na wodę święconą.

Przy okazji wizyty duszpasterskiej jest zwyczaj składania ofiary na prace prowadzone przy parafii. Tegoroczne ofiary przeznaczone będą na dalsze prace na placu kościelnym. Już dziś składamy serdecznie Bóg zapłać i dziękuję.

Jeżeli rodzinie z danej ulicy nie odpowiada termin wyznaczonej Mszy świętej, można przybyć do kościoła w dowolnym terminie.

Jest możliwość, by przy zachowaniu wszystkich przepisów sanitarnych zaprosić kapłana, aby pobłogosławił nowy dom/mieszkanie. Nowe rodziny, które wprowadziły się na teren naszej parafii oraz osoby, które mają życzenie zaprosić kapłana do swojego domu, prosimy o zgłoszenia w kancelarii parafialnej.

Po przyjściu z kościoła do domu, w gronie rodzinnym przewidziana jest druga cześć wieczoru kolędowego. Zobacz przewodnik na wieczór kolędowy w rodzinie.

Plan spotkań duszpasterskich  w parafii pw. św. Jana Chrzciciela w Radomiu AD 2021

4 stycznia (poniedziałek)
ul. Bernardyńska
ul. Kopernika
ul. Traugutta

5 stycznia (wtorek)
ul. Narutowicza
ul. Podwalna
ul. Przyborowskiego

7 stycznia (czwartek)
ul. Anielewicza 
ul. Bóźniczna 
ul. Kanałowa 
ul. Krakowska

8 stycznia (piątek)
ul. Wałowa

9 stycznia (sobota)
ul. Grodzka
ul. Mała
Rynek
ul. Rwańska
ul. Szpitalna
ul. Żytnia

11 stycznia (poniedziałek)
ul. Reja
ul. Szewska

12 stycznia (wtorek)
ul. Szwarlikowska

13 stycznia (środa)
ul. Mireckiego
ul. Okulickiego

14 stycznia (czwartek)
ul. Wolność

15 stycznia (piątek)
ul. Grochowa
ul. Inżynierska
ul. Rzemieślnicza
ul. Warzywna
ul. Wernera

16 stycznia (sobota)
ul. Dzika - Ks. H. Czumy
ul. Koszarowa 
Plac Jagielloński 
ul. Struga 
ul. Stańczyka 
ul. Tybla 
ul. Wąska

18 stycznia (poniedziałek)
ul. Malczewskiego

19 stycznia (wtorek)
ul. Focha
ul. Kilińskiego
ul. Witolda

20 stycznia (środa)
ul. Żeromskiego


statystyka
+ Parafia Rzymsko-Katolicka pw. św. Jana Chrzciciela w Radomiu / Fara.Radom.pl