Rocznice święceń kapłańskich

28/05/2019 15:24
Rocznice święceń kapłańskich

Miesiące maj i czerwiec to czas, w którym księża przeżywają rocznice swoich święceń kapłańskich. Chcemy otoczyć w tym czasie naszą wdzięczną modlitewną pamięcią naszych duszpasterzy.

Pamiętajmy w modlitwach o księżach pracujących obecnie w Farze, jak również o tych pochodzących z naszej parafii i tych, którzy przed laty w naszej wspólnocie posługiwali. Niech Chrystus Najwyższy Kapłan obdarza ich swoim błogosławieństwem, a Maryja-Królowa kapłanów niech wyprasza im potrzebne łaski.

Ks. proboszcz Mirosław Nowak - (26. rocznica) święcenia kapłańskie przyjął 5 czerwca 1993 roku w Radomiu z rąk ks. Bp Edwarda Materskiego.

Ks. wikariusz Jarosław Kęska - (4. rocznica) święcenia kapłańskie przyjął 11 kwietnia 2015 roku w Bydgoszczy z rąk ks. Bp Antoniego Dydycza.

Ks. wikariusz Przemysław Mąkosa - (13. roczninca) święcenia kapłańskie przyjął 27 maja 2006 roku w Radomiu z rąk ks. Bp Zygmunta Zimowskiego.

Ks. kapelan Przemysław Wójcik - (15. rocznica) święcenia kapłańskie przyjął 29 maja 2004 roku w Radomiu z rąk z rąk ks. Bp Zygmunta Zimowskiego.

Wykaz wszystkich proboszczów Fary, księży pochodzących z naszej parafii, ochrzczonych w naszej parafii i większość wikariuszów pracujących przed laty w Farze może znaleźć w zakładce KAPŁANI.


















statystyka
+ Parafia Rzymsko-Katolicka pw. św. Jana Chrzciciela w Radomiu / Fara.Radom.pl