Zmiana wikariusza

26/06/2019 10:57
Zmiana wikariusza

Ks. Bp Henryk Tomasik dokonał zmiany personalnej w obsadzie duszpasterskiej naszej parafii. Po trzech latach pracy z Fary odchodzi ks. Jarosław Kęska. Nowym wikariuszem naszej parafii będzie Ks. Robert Faliński.


Ks. Jarosławowi dziękujemy mu za posługę kapłańską i duszpasterską w naszej parafii, szczególnie za pracę ze scholą dziecięcą, ojcami ministrantami oraz troskę o kancelarię parafialną. Życzymy wielu łask Bożych na nowej placówce duszpasterskiej i zapraszamy w najbliższą niedzielę, 30 czerwca na godz. 12:30 na Mszę św. dziękczynną. Ks. Jarosław od 1 lipca obejmie obowiązki wikariusza w parafii pw. Opieki św. Józefa w Jedlni-Letnisko.

Nowym wikariuszem w Farze będzie Ks. Robert Faliński, który przez ostatnie sześć lat pracował w parafii pw. św. Łukasza w Drzewicy, a wcześniej w parafiach Brzóza, Fałków i Wrzos. Ks. Robert pochodzi z parafii pw. św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Radomiu. Święcenia kapłańskie przyjął 21 maja 2005 roku w Radomiu z rąk ks. Bp Zygmunta Zimowskiego. Ks. Roberta polecamy modlitewnej pamięci i życzliwości parafian.


statystyka
+ Parafia Rzymsko-Katolicka pw. św. Jana Chrzciciela w Radomiu / Fara.Radom.pl