II Niedziela Zwykła - 14 stycznia 2018

14/01/2018 00:00

Ogłoszenia duszpasterskie

W dniach od 18 do 25 stycznia w całym Kościele będzie Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan. Powszechnej, gdyż w tym samym czasie podejmują ją wszystkie Kościoły chrześcijańskie.

W piątek, 19 stycznia przypada dzień imienin naszego Pasterza, Księdza Biskupa Henryka Tomasika. Z tej racji zapraszamy Kapłanów, Osoby Życia Konsekrowanego i Wiernych Świeckich na Mszę Świętą w intencji Dostojnego Solenizanta do Katedry na godz. 18:00.

W minoną sobotę zakończyliśmy planowaną wizytę duszpasterską. Wszystkim rodzinom naszej parafii przekazujemy słowa podziękowania za świadectwo wiary. Bóg zapłać za oczekiwanie, otwarte drzwi domów i mieszkań, za życzliwość, serdeczne rozmowy, troskę o parafię oraz za gościnę i złożone ofiary. Jeżeli ktoś chciałby jeszcze zaprosić kapłana do swojego domu z Bożym  błogosławieństwem nadal jest taka możliwość. Zgłoszenia odwiedzin w zakrystii i kancelarii oraz telefonicznie. Sprawozdanie pokolędowe przedstawimy w ostatnią niedzielę stycznia.
Wszystkich mieszkańców naszej parafii, zarówno tych, którzy nas przyjęli, jak i tych obojętnych, u których drzwi zastaliśmy zamknięte, obejmujemy modlitwą.

Od poniedziałku, 15 stycznia kancelaria parafialna będzie pracować również po południu.

Na stoliku pod chórem są pocztówki ze zdjęciem naszej tegorocznej "szopki" oraz nasza świątynia widziana od strony ul. Wałowej. Kartka zawiera także podstawowe informacjami o funkcjonowaniu parafii. Pocztówki są naszym prezentem dla każdego z Was. Na facebooku można zagłosować na naszą szopkę, która bierze udział w konkursie na najładniejszą i najciekawszą szopkę Diecezji Radomskiej. Szczegóły tutaj.statystyka
+ Parafia Rzymsko-Katolicka pw. św. Jana Chrzciciela w Radomiu / Fara.Radom.pl