II Niedziela Zwykła - 14 stycznia 2024

14/01/2024 22:17

Ogłoszenia duszpasterskie

W dniach od 18 do 25 stycznia w całym Kościele będzie Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan. Powszechnej, gdyż w tym samym czasie podejmują ją wszystkie Kościoły chrześcijańskie.

W środę, 17 stycznia, w przeddzień Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan (18-25 stycznia), odbędą się w naszej Diecezji centralne obchody XXVII. Dnia Judaizmu w Kościele Katolickim w Polsce (SZALOM/Pokój - Dar Boga). O godz. 16.30 w naszym kościele farnym odbędzie się Nabożeństwo Słowa Bożego. Zachęcam do włączenia się do wspólnego przeżywania Dnia Judaizmu.

Zapraszamy wszystkich słuchaczy i sympatyków Radia Maryja na spotkanie Opłatkowe w sobotę, 20 stycznia. Rozpoczęcie o godz. 15:00 Koronką do Bożego Miłosierdzia, a następnie Msza święta i dzielenia się opłatkiem.

W naszej parafii jeszcze do soboty trwa planowana wizyta duszpasterska. Jeżeli ktoś nie mógł z jakiegoś powodu przyjąć kapłana w wyznaczonym terminie, może zaprosić go indywidualnie, umawiając wizytę telefonicznie, w zakrystii lub kancelarii parafialnej.




















statystyka
+ Parafia Rzymsko-Katolicka pw. św. Jana Chrzciciela w Radomiu / Fara.Radom.pl