II Niedziela Zwykła - 20 stycznia 2019

20/01/2019 19:35

Ogłoszenia duszpasterskie

W Kościele trwa Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan. Prośmy dobrego Boga, aby wszyscy wyznawcy Chrystusa stanowili "jedno serce i jednego ducha", dając w ten sposób czytelne świadectwo wobec świata.

W poniedziałek, 21 stycznia obchodzimy Dzień Babci, a we wtorek, 22 stycznia Dzień Dziadka. Kierując się wiarą, okazujmy im szacunek, wdzięczność i chętną pomoc. Wszystkich; zarówno żyjących, jak i zmarłych ogarnijmy naszą modlitwą.

W czwartek, 24 stycznia zapraszamy wszystkich kandydatów przygotowujących się do przyjęcia sakramentu bierzmowania na Mszę św. o godz. 18:00. Po Mszy św. spotkanie formacyjne. Obecność obowiązkowa.

W Panamie trwają Światowe Dni Młodzieży. Zapraszamy do śledzenia relacji ze spotkania papieża z młodzieżą oraz do modlitwy w intencji papieża i młodych całego świata.
Uczniowie Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego im. św. Filipa Neri w Radomiu zapraszają w piątek, 25 stycznia do Oratorium przy ul. Grzybowskiej 22 na spotkanie "Panama w Katoliku". W programie m.in. wspólna zabawa, taniec, śpiew, Adoracja, Droga krzyżowa z Panamy, Msza św. posłania. Rozpoczęcie spotkania o godz. 18:00, zakończenie o godz. 24:00. Zachęcamy młodzież do udziału.

Przypominamy, że w każdą środę po Mszy św. o godz. 18:00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a w czwartek modlitwy przez wstawiennictwo św. Kazimierza Królewicza.

Jak w każdy ostatni piątek miesiąca zapraszany o godz. 19:00 na Adorację Najświętszego Sakramentu i Mszę św. dla mężczyzn w kaplicy zamkowej.

Jeżeli ktoś jeszcze chciałby zaprosić kapłanów z wizytą duszpasterską, to prosimy o zgłoszenie w zakrystii, kancelarii lub telefonicznie.

Nasza parafia organizuje w dniach 26-28 kwietnia 2019 roku pielgrzymkę do Wrocławia - Wambierzyc - Kudowy Zdrój - Pragi - "Skalnego Miasta" - Bardo. Szczegóły można znaleźć tutaj.


statystyka
+ Parafia Rzymsko-Katolicka pw. św. Jana Chrzciciela w Radomiu / Fara.Radom.pl