III Niedziela Wielkanocna - 14 kwietnia 2024

14/04/2024 07:04

Ogłoszenia duszpasterskie

Dzisiejsza niedziela jest Niedzielą Biblijną, rozpoczynającą obchody Tygodnia Biblijnego. Chodzi o to, abyśmy nie tylko posiadali w domu Pismo Święte, lecz abyśmy je czytali, wspólnie czy indywidualnie rozważali i w ten sposób pogłębiali naszą wiarę.

We wtorek, 16 kwietnia o godz. 17:30 spotkanie, próba i Msza św. dla dzieci, które mają w tym roku przystąpić do pierwszej Spowiedzi i Komunii świętej.

W środę, 17 kwietnia przypada dzień imienin wikariusza naszej parafii Ks. Roberta Falińskiego. Msza św. w Jego intencji o godz. 18:00.

Za tydzień przezywać będziemy Niedzielę Dobrego Pasterza, tradycyjnie w tym dniu modlimy się za powołanych i o nowe powołania do służby Bożej. Taca z przyszłej niedzieli jest przeznaczona na potrzeby naszego Wyższego Seminarium Duchownego w Radomiu.

Spotkanie kandydatów, którzy w tym roku mają przyjąć sakrament bierzmowania oraz ich rodziców odbędzie się w przyszła niedzielę, 21 kwietnia. O godz. 18:00 Msza św. a później spotkanie. Obecność obowiązkowa.

Informujemy, że zostały już dopełnione wszelkie formalności i w tym tygodniu rozpoczną się przygotowania do prac konserwatorskich i restauratorskich polichromii ściennych w prezbiterium naszej świątyni.
statystyka
+ Parafia Rzymsko-Katolicka pw. św. Jana Chrzciciela w Radomiu / Fara.Radom.pl