III Niedziela Zwykła - 27 stycznia 2019

27/01/2019 19:26

Ogłoszenia duszpasterskie

Wraz z Kościołem powszechnym dziękujemy Panu Bogu za dar Światowych Dni Młodzieży. Pragniemy zawierzać miłującemu Ojcu młodzież całego świata, aby z odwagą odkrywała i wiernie wypełniała swoje życiowe i chrześcijańskie powołania. Słowa posłania skierowane dziś przez papieża odczytajmy jako drogowskaz także dla nas i dla naszej parafialnej wspólnoty.

W tym tygodniu przypadają pierwszy piątek i sobota miesiąca. Nie zapomnijmy o spowiedzi i Komunii św. wynagradzającej. Na tygodniu księża będą oczekiwać w konfesjonałach na 15 minut przed Mszą św. a w piątek od godz. 17:30. Msza wotywne w te dni o godz. 7:45, wcześniej adoracja Najświętszego Sakramentu.

Chorych, którzy chcą skorzystać z posługi sakramentalnej w pierwszy piątek, prosimy o zgłoszenia w zakrystii lub kancelarii parafialnej.

W sobotę, 2 lutego przypada święto Ofiarowania Pańskiego, nazywane także świętem Matki Bożej Gromnicznej, a zarazem Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Msze św. w naszym kościele o godz. 7:00, 7:45, 18:00. Poświęcenie gromnic podczas wszystkich Mszy św. Składka na tacę będzie przeznaczona na potrzeby klasztorów klauzurowych, których mieszkańcy ustawicznie modlą się w intencjach Kościoła i świata, a więc także i za nas.


statystyka
+ Parafia Rzymsko-Katolicka pw. św. Jana Chrzciciela w Radomiu / Fara.Radom.pl