Uroczystość Objawienia Pańskiego - 6 stycznia 2019

06/01/2019 19:21

Ogłoszenia duszpasterskie

Dzisiejsza niedziela to Uroczystość Objawienia Pańskiego u nas tradycyjnie nazywaną świętem Trzech Króli, która przypomina nam, że Syn Boży, posłany przez Ojca na świat, objawił się ludziom jako Zbawiciel całego świata.

Wszystkich związanych z Uniwersytetem Biblijnym dla Dzieci zapraszamy w sobotę, 12 stycznia do WSD w Radomiu na Jasełka i spotkanie opłatkowe. Początek o godz. 10:00.

Zapraszamy wszystkich słuchaczy i sympatyków Radia Maryja na spotkanie Opłatkowe w sobotę, 12 stycznia. Rozpoczęcie o godz. 15:00 Koronką do Bożego Miłosierdzia, następnie Msza święta i dzielenia się opłatkiem.

W przyszłą niedzielę, 13 stycznia o godz. 15:00 odbędzie spotkanie opłatkowe grupy pielgrzymkowej nr 1, która w sierpniu pielgrzymuje na Jasną Górę.

W naszej parafii trwa wizyta duszpasterska. Niech będzie ona okazją do wspólnej modlitwy, wzajemnego poznania się i rozmowy o problemach nie tylko konkretnej rodziny, ale także o sprawach naszej parafialnej wspólnoty. Kapłan przynosi do naszego domu Boże błogosławieństwo. Skorzystajmy z tego wyjątkowego daru. Bardzo prosimy o jakieś znaki oczekiwania (otwarta furtka, uchylone drzwi, obrazek święty czy prośba skierowana do sąsiadów o podprowadzenie księdza).

Plan kolędy dostępny tutaj.

Jeżeli ktoś nie mógł z jakiegoś powodu przyjąć kapłana w wyznaczonym terminie, może zaprosić go indywidualnie, umawiając wizytę w zakrystii lub kancelarii parafialnej.


statystyka
+ Parafia Rzymsko-Katolicka pw. św. Jana Chrzciciela w Radomiu / Fara.Radom.pl