XXIV Niedziela Zwykła - 16 września 2018

16/09/2018 23:39

Ogłoszenia duszpasterskie

Przeżywamy XXIV Niedzielę zwykłą w ciągu roku. Pytania, które Pan Jezus postawił swoim uczniom w dzisiejszej Ewangelii w drodze pod Cezareą Filipową, są wciąż aktualne: za kogo uważają Mnie ludzie? A za kogo wy Mnie uważacie? Na te pytania każdy musi codziennie dawać odpowiedź przed Bogiem i przed samym sobą. Musimy pamiętać, że pójście za Panem Jezusem wymaga wielu wyrzeczeń, ale to jest jedyna droga, by otrzymać niebo.

We wtorek, 18 września wspominamy w liturgii św. Stanisława Kostkę, patron dzieci i młodzieży polskiej. W tym dniu zapraszamy dzieci i młodzież na Mszę św. o godz. 18:00. Po Mszy św. ucałowanie relikwii św. Stanisława Kostki.

Młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania z klasy III gimnazjum i klasy VIII szkoły podstawowej zapraszamy wraz z rodzicami na spotkanie organizacyjne w przyszłą niedzielę, 23 września po Mszy św. o godz. 9:30.

Spotkanie dla kandydatów przygotowujących się do bierzmowania w cyklu trzyletnim z klasy VI i VII szkoły podstawowej w najbliższy wtorek po wieczornej Mszy św.


statystyka
+ Parafia Rzymsko-Katolicka pw. św. Jana Chrzciciela w Radomiu / Fara.Radom.pl