XXV Niedziela Zwykła - 24 września 2017

24/09/2017 11:23

Ogłoszenia duszpasterskie

Dziękujemy dzieciom, które uczestniczyły w modlitwach ku czci św. Stanisława Kostki. Zachęcamy aby poza nauką znalazły właściwe miejsce dla swojego wzrostu duchowego dla umocnienia swoje łaski z Bogiem. Jest wiele propozycji w naszej parafii: ministranci, schola, Oaza, Uniwersytet Biblijny. Zapraszamy wszystkich chętnych do wspólnej pracy.

Po Mszach św. zapraszamy dzieci po szkolny kalendarz liturgiczny i obrazki z niedzieli, które wklejamy do tego kalendarza.

W piątek 29 września, celebrujemy święto Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała. Zachęcamy do częstego odmawiania modlitwy do św. Michała Archanioła, aby ograniczał wpływ szatana na nasze postępowanie.
Siostrom Michalitkom z racji ich patronalnego święta składamy życzenia opieki świętego patrona oraz gorliwości w posłudze zakonnej dla dzieci i młodzieży.

Jak w każdy ostatni piątek miesiąca zapraszamy na godz. 19:00 do kaplicy zamkowej na Adorację Najświętszego Sakramentu i Msze św. dla mężczyzn.

Zgromadzenie Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia przy ul. Struga w Radomiu obchodzi w tym roku 100-lecie posługi sióstr w naszym mieście. Siostry zapraszają na uroczystość jubileuszową w sobotę, 30 września na godz. 11:00 do kościoła pw. Matki Bożej Miłosierdzia.

W przyszłą niedzielę za racji I niedzieli miesiąca prosimy o dar serca dla naszej parafii na dalsze prace renowacyjne. W październiku powinna zakończyć się wymiana pokrycia dachowego i docieplacie stropów naw bocznych. W ostatnim czasie kościół został dostosowany do przepisów przeciwpożarowych. Składamy serdeczne Bóg zapłać za każdą pomoc i pięć złożonych ofiar indywidualnych w ostatnim miesiącu. Bóg zapłać, dziękujemy.statystyka
+ Parafia Rzymsko-Katolicka pw. św. Jana Chrzciciela w Radomiu / Fara.Radom.pl