XXVII Niedziela Zwykła - 7 października 2018

06/10/2018 18:06

Ogłoszenia duszpasterskie

Przeżywamy XXVII Niedzielę zwykłą w ciągu roku. W każdej chwili naszego życia jesteśmy zaproszenie, by pogłębiać naszą wiarę i nasze zaufanie wobec Boga. Z racji I niedzieli miesiąca po każdej Mszy św. krótka adoracja Najświętszego Sakramentu i dziesiątek różańca w intencji młodzieży.

Nabożeństwo różańcowe w naszej świątyni codziennie o godz. 17:15. Jeżeli ktoś nie może uczestniczyć w modlitwie w kościele, zachęcamy do odmawiania różańca w domu.

W sobotę, 13 października nabożeństwo różańcowe będzie połączone z nabożeństwem fatimskim.

W przyszłą niedzielę, 14 października obchodzić będziemy  XVII  Dzień Papieski pod hasłem - "Promieniowanie ojcostwa". Jak co roku tego dnia naszym wkładem będzie zbiórka ofiar do puszek przed kościołem na Fundusz Stypendialny dla biednej ale zarazem zdolnej młodzieży prowadzony przez Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia.

Dzisiaj, rozpoczyna się w naszym mieście Tydzień Kultury Chrześcijańskiej. Szczegóły i bliższe informacje w tym miejscu.

Bóg zapłać za złożone dziś ofiary, jako wyraz troski o naszą świątynię. Trwają prace mające na celu zabezpieczenie kościoła przed wilgocią. W tym tygodniu rozpoczną się też prace konserwatorsko-restauratorskie przy malowidłach na ścianach i sklepieniu w IV przęśle nawy głównej (nad chórem) wraz z frontem empory chórowej.


statystyka
+ Parafia Rzymsko-Katolicka pw. św. Jana Chrzciciela w Radomiu / Fara.Radom.pl