XXXIII Niedziela Zwykła - 19 listopada 2017

19/11/2017 20:28

Ogłoszenia duszpasterskie

W przyszłą niedzielę przypada uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata, która stanowi zwieńczenie roku liturgicznego. Za dwa tygodnie rozpoczniemy Adwent.

We wtorek, 21 listopada przypada wspomnienie Ofiarowania NMP, które ma nam ukazywać wielkość i znaczenie życia ofiarowanego całkowicie Bogu. Dlatego w tym dniu modlimy się szczególnie za siostry w zakonach klauzurowych i do tej modlitwy zachęcamy wszystkich parafian. Msze Św. w tym dniu według porządku powszedniego.

W środę, 22 listopada przypada wspomnienia św. Cecylii, patronki muzyki sakralnej i śpiewu kościelnego. Z okazji święta patronalnego kierujemy wyrazy uznania i wdzięczności dla P. organistki Doroty Kaszuba, SCHOLI  SANCTI  IOANNIS i zespołów instrumentalno-wokalnych dziecięcych i młodzieżowych, a także dla wszystkich, którzy służą Panu Bogu i naszej parafii, przez śpiew i grę na instrumentach. Mile będą widziani nowi kandydaci. W przekonaniu, że dla Pana Boga warto rozwijać swoje talenty, zapraszamy wszystkich posiadających odpowiednie predyspozycje. Wszystkich prosimy o bardziej zdecydowane włączanie się w śpiew podczas Nabożeństw i Mszy świętych. W tym dniu o godzinie 18:00 będziemy polecać wszystkich Bożej opiece i wstawiennictwu św. patronki.

W środę, 22 listopada o godz. 19:00 w kościele kolejne spotkanie kandydatów do bierzmowania.

W piątek, 24 listopada jak w każdy ostatni piątek miesiąca adoracja i kolejna Msza św. dla mężczyzn o godz. 19:00.statystyka
+ Parafia Rzymsko-Katolicka pw. św. Jana Chrzciciela w Radomiu / Fara.Radom.pl