Dzień imienin ks. Roberta

17/04/2021 22:22
Dzień imienin ks. Roberta

W sobotę, 17 kwietnia dzień imienin obchodził ks. Robert Faliński - wikariusz naszej parafii. W czasie wieczornej Mszy św. modliliśmy się w intencji Solenizanta, prosząc o Boże Błogosławieństwo i potrzebne łaski na każdy dzień.

- Księże Robercie, niech Pan daje Ci siłę do radosnego głoszenia Jego Ewangelii, dużo cierpliwości w pracy z młodzieżą. Życzymy odwagi, by nie bać się nowych wyzwań w życiu. Niech kapłaństwa posługa pozostawia wiele radości w sercu, a Pan Bóg obdarzy łaską zdrowia i pomaga w realizowaniu tego kapłaństwa i Jego woli - powiedział składając życzenia ks. proboszcz Mirosław Nowak.

- Chyba, pierwszy raz odebrało mi głos i nie wiem, co powiedzieć. Ale dziękuję Wam za obecność, za to, że jesteście, za każdy gest waszej życzliwości, za przyjętą Komunię Świętą za mnie. Dziękuję za waszą modlitwę, to dla nas jest ważne, bo trzeba modlić się za swoich kapłanów. Dziękuję Wam, że o tym pamiętacie. Mam nadzieję, że to Słowo Boże, które głoszę pozostanie zawsze w Waszych sercach - powiedział dziękując za życzenia ks. Robert.statystyka
+ Parafia Rzymsko-Katolicka pw. św. Jana Chrzciciela w Radomiu / Fara.Radom.pl